Beyaz Etler

DAĞ KEKİKLİ TAVUK

DAĞ KEKİĞİ VE KREMA SOSUYLA JULYEN TAVUKLAR TAZE KÜLTÜR MANTARI, SEBZELER İLE PEYNİR EŞLİĞİNDE BULUŞTU. EŞŞİZ BİR LEZZET KAZANDI.ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR

HARDAL SOSLU TAVUK

JULYEN TAVUKLAR ÖZEL REÇETESİ İLE MARİNE EDİLTİKTEN SONRA TAZE KÜLTÜR MANTARI SEBZELER İLE BİRLEŞTİ. HARDAL SOS İLE DE ENFES BİR LEZZET KAZANDI. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR

BARBEKÜ SOSLU TAVUK

ÖZEL BİR LEZZET DEDİNİZ VE MANGAL TADI SEVERLER İÇİN TAVUK BONFİLE, TAZE KÜLTÜR MANTARI BARBEKÜ SOS İLE BİRLEŞTİRDİK. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR

CHEDDAR SOSLU TAVUK

ÖZEL MARİNE EDİLMİŞ TAVUK BONFİLE, KÜLTÜR MANTARI, SEBZELER İLE CHEDDAR PEYNİRİ EŞLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ. BU EŞŞİZ LEZZET ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR

CAYNİS SOSLU

ŞEFİMİZİN SİZE ÖZEL TARİFİ. JULYEN TAVUK, TAZE KÜLTÜR MANTARI, KÖY BİBERİ, KAPYA BİBER, SAYREM ÖZEL SOS VE TİKKA MASALA HARİKA OLDU. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

MEKSİKA SOSLU TAVUK

ACI SEVERLERİ DE UNUTMADIK. JULYEN TAVUKLARIMIZI KÜLTÜR MANTARI, SEBZELER İLE BULUŞTURDUK SONRA JALAPENO BİBER VE ENFES ACI SOSUMUZU DA EKLEDİK. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

KÖRİ SOSLU TAVUK

VAZGEÇİLMEZ TAT. HİNDİSTANDAN GELEN KÖRİ BAHARATI, MARİNE EDİLMİŞ JULYEN TAVUKLAR, TAZE KÜLTÜR MANTARI, SEBZELER İLE EŞŞİZ BİR LEZZET KAZANDI. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

TAVUK ÇÖKERTME

GÖRSEL ŞÖLEN DERSEK ABARTMIŞ OLMAYIZ. MARİNE EDİLMİŞ TAVUKLAR, ARPACIK SOĞAN, TAZE KÜLTÜR MANTARI,SEBZELERLE BULUŞTU. ÇITIR PATATES VE YOĞURDUN ÜZERİNE GELİNCE GÖRSEL ŞÖLEN İLE LEZZET ŞÖLENİ OLUŞTU. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

HAŞHAŞLI MOZERELLA SOSLU TAVUK

JULYEN DİLİMLENMİŞ TAVUKLARIMIZI MARİNE ETTİK.TAZE KÜLTÜR MANTARI, SEBZELER İLE BÜTÜNLEŞTİRDİK. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

TAVUK SOTE

ALIŞILMIŞ LEZZETİ ŞEFİMİZDEN TATTINIZ MI? TAVUK BONFİLE ,TAZE KÜLTÜR MANTARI, SEBZELER VE NAPOLİTEN SOS İLE BİRLEŞİNCE TADI DAMAĞINIZDA KALACAK! ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

TAVUK PİRZOLA KAVURMA

TAVUK FİLETOLAR ÖZEL REÇETEMİZ İLE MARİNE EDİLDİ. TAZE KÜLTÜR MANTARI VE SEBZELERDE EKLEDİKTEN SONRA ŞEFİMİZ ENFES SOSUYLA DAMAK TADINIZA UYGUN BİR TARİF HAZIRLADI. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

TAVUKLU HÜNKAR BEĞENDİ

HÜNKAR BEĞENDİ SIRA SİZDE  TAVUK BONFİLE, TAZE KÜLTÜR MANTARI, ARPACIK SOĞANI, SEBZELERLE, SOYA SOSU BULUŞTU VE BEĞENDİ SOSU ÜZERİNE GELDİ. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

CHİLİ SOSLU TAVUK

SAYREM MUTFAĞININ ÖZEL REÇETESİ İLE HAZIRLANMIŞ CHİLİ SOS, TAVUK BONFİLE, TAZE KÜLTÜR MANTARI, KAPYA BİBERİ, JALAPENO BİBERİ, TOZ BİBER BULUŞTU VE MİDENİZDE TAHT KURDU. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

HELLİM PEYNİR SOSLU

TAVUK BONFİLE MARİNE EDİLDİ. ŞEFİMİZ TAZE KÜLTÜR MANTARI VE SEBZELER EKLEDİ. HELLİM PEYNİRİ İLE TAÇLANDIRDI. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

TİKKA MASALA SOSLU TAVUK

DÜNYA MUTFAĞININ SEVDİĞİ LEZZET SİZİNLE. TAVUK BONFİLE, TAZE KÜLTÜR MANTARI VE TİKKA MASALA SOS. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

TAHİN SOSLU TAVUK

FARKLI BİR LEZZET Mİ ARIYORDUNUZ? JULYEN DOĞRANMIŞ TAVUK, TAZE KÜLTÜR MANTARI, TAHİN VE PEKMEZ İLE DENEMELİSİNİZ. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

SAYREM ATEŞİ

EN ÇOK SEVİLEN LEZZET. BÜTÜN ACILARI UNUTUN! TAVUK PİRZOLA, TAZE KÜLTÜR MANTARI, SEBZELERLE VE JALAPENO BİBER İLE GÜZELLEŞTİ. YETMEDİ ŞEFİMİZ ENFES ACI SOS VE TOZ BİBER EKLEDİ. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

CAFE DE PARİS SOSLU TAVUK

DÜNYA MUTFAĞININ VAZGEÇİLMEZ LEZZETİ. MARİNE EDİLMİŞ TAVUK BONFİLE, KÜLTÜR MANTARI, SEBZELERLE VE CAFE DE PARİS SOSUYLA ENFES BİR TARİF OLDU. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

TERİYAKİ SOSLU TAVUK

JAPON MUTFAĞININ VAZGEÇİLMEZ SOSLARINDAN TERİYAKİ SOSU JULYEN DOĞRANMIŞ TAVUKLARIMIZA ÇOK YAKIŞTI. TAZE KÜLTÜR MANTARI, ANANAS VE KREMA SOSU İLE MUHTEŞEM OLDULAR. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

SOYA SOSLU TAVUK

SİZİN İÇİN ŞEFİMİZ SOYA SOSLU DA YAPTI. TAVUK BONFİLE, TAZE KÜLTÜR MANTARI, SEBZELER VE SOYA SOS İLE İSTEDİĞİNİZ LEZZETTE. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

MANTAR SOSLU TAVUK

MANTAR SEVERLER BUYURSUN! TAVUK BONFİLE, TAZE KÜLTÜR MANTARI VE ŞEFİMİZİN ÖZEL REÇETESİ İLE HAZIRLADIĞI SOS İLE SİZİNLE. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

BEŞAMEL SOSLU TAVUK

BEŞAMEL SOS İSTER MİYDİNİZ? EKSİK KALMASIN DEDİK. ÖZEL MARİNE EDİLMİŞ TAVUK BONFİLE,TAZE KÜLTÜR MANTARI, BEZELYE VE SEBZELER, BEŞAMEL SOS İLE MUHTEŞEM OLDU. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

ISPANAKLI KIRMIZI KÖRİ SOSLU

FARKLI LEZZET ARAYIŞINIZ DEVAM EDİYORSA BU TARİF SİZİN İÇİN. JULYEN TAVUK, TAZE KÜLTÜR MANTARI, KABAK, HAVUÇ, KÖY BİBERİ, KAPYA BİBERİ ISPANAK YATAĞININ ÜZERİNDE YERİNİ ALDI. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

PESTO SOSLU TAVUK

PESTO SOSUNUN TADINA DOYA DOYA VARIN İSTEDİK. TAVUK BONFİLE, TAZE KÜLTÜR MANTARI, SEBZELER PESTO SOS İLE ÇOK YAKIŞTI. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

TAVUK STROGONOF

FRANSIZ MUTFAĞININ EN DEĞERLİ SOSU, ÖZEL MARİNE EDİLMİŞ JULYEN TAVUK, TAZE KÜLTÜR MANTARI, KÖY BİBERİ, KAPYA BİBERİ VE TURŞU İLE DAMAĞINIZDA YER EDECEK. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.

TATLI-EKŞİ SOSLU TAVUK

BİRAZ DA TATLI-EKŞİ OLSUN DEDİNİZ. TAVUK BONFİLE, KÖY BİBERİ, KAPYA BİBERİ, LİMON, NAR EKŞİSİ BİR ARAYA GELDİ. ÖZEL SOSLU MAKARNA, MEVSİM SALATA VE SAYREM ÇITIR EKMEK İLE SERVİS EDİLİR.