Sosyal Medya Hesaplarımız Instagram / Facebook
LEZZET SONU OLMAYAN
BİR SERÜVENDİR

BİR LOKMA YEMEK İLE KENDİNİZİ MÜKEMMEL HİSSDEBİLİRSİNİZ

Baharatların gizemli dünyasından dünya mutfaklarının özgün örneklerine kadar yemek yemek sizi daima başka sokaklara çeken ve her yeni başlayan hikâyede farklı deneyimler sunan, sonu olmayan bir serüvendir. Bir lokma yemek ile kendinizi mükemmel hissedebilirsiniz.

TADI ADINDA SAKLI

Osmanlıca bir lokma yemek anlamına gelen Sayrem, mutfak alanındaki 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerini lezzetin benzersiz yolculuğuna çıkarıyor. Türk mutfağının zengin damak zevkinden yola çıkan Sayrem, eşsiz lezzetlerimizin özgün yorumu ile farklı, enfes ve yaratıcı restoranlar arasında yerini korumaya devam ediyor. Görselliğiyle büyüleyici, damakta bıraktığı tatlarla etkileyici Sayrem, farklı menülerden oluşan konseptiyle geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Kokulardan, birbirini tamamlayan soslardan ve renklerin uyumundan oluşan bu benzersiz yolculuğun ilk adımıysa, bir lokma yemek ile başlıyor.

KUSURSUZLUĞUN TARİFİ

İlk lokmadan son lokmaya kadar birbirini kusursuzca tamamlayan parçaların titizlikle, tecrübeyle ve estetikle buluşması… Sayrem, Türk mutfağının seçkin örneklerinden dünya mutfağının en sevilen lezzetlerine kadar her tabakta aynı lezzeti, her tabakta aynı kaliteyi sunuyor. Lezzetin karşı konulamaz cezp edici dünyasında, tam tadında tarifleriyle, lezzet standartlarıyla, geleneksellik ve modernizm arasındaki uyumuyla Sayrem, kalite ile damak zevkinin rengârenk dünyasını her yaştan ziyaretçisine yaşatıyor.

GELENEK VE GELECEK ARASINDA

Çok eski zamanların mürekkep izlerini taşıyan defterlerdeki tariflerden, mutfak sanatlarının modern izlerini taşıyan damak zevklerine kadar Sayrem, gelenek ve gelecek arasındaki lezzet köprüsü oluyor. Zengin Türk mutfağının geleneksel tatlarını, soslarla ve baharatlarla yeniden yorumlayan Sayrem, geleceğin lezzetlerini bugünden sunuyor. Sayrem, eşsiz mutfağımızın damaklarda bıraktığı tadı gelecek nesillere miras olarak bırakmak istiyor ve alanında yaptığı yeniliklerle geleneksel tatlarımızı özgün bir üslupla yorumluyor.

LEZZET FELSEFEMİZ

Lezzet içinde çeşitli unsurları bulunduran bir kompozisyondur. Bu kompozisyonda Sayrem’in en canlı renklerdeki en taze meyve ve sebzelerden helal kesim şartlarına uygun en taze ete; büyüleyici aromalarıyla mutfakta harikalar yaratan baharatlardan her birinin verdiği haz birbirinden farklı olan yağlara kadar lezzet felsefesini kusursuzluk, kalite ve tazelik oluşturuyor. Seçkin bir mutfağın hijyen, lezzet ve uyum niteliklerine sahip olan Sayrem, üstün hizmet kalitesi ile sektöründeki saygınlığını sağlamlaştırıyor.

SANATÇILARIN SİHİRLİ DOKUNUŞLARI

Sayrem’deki lezzetler, içlerindeki tutku ve heyecanla her gün yeni bir tat keşfeden şeflerin ellerinden çıkıyor. İncelikle tercih edilen soslar, özenle kompozisyon haline getirilen tabaklar ve yılların parmaklarında oluşturduğu altın oran… Lezzetle kusursuzluğun sunumunu yapan şefleriyle Sayrem, müşterilerinin damak zevkine en iyi şekilde hitap ediyor. Sayrem’de geleneksellik ve mutfak sanatlarının yeni yorumları, çeşni, sos ve püf noktalarındaki derin bilgi birikimi ile her yemeği sihirli dokunuşlarla sanat eserine çeviren şefler mutfaktaki yerini alıyor.
YUKARI